CK Grup
HİZMET İLKELERİMİZ
Müşteri memnuniyeti, kalite ve güven en önde gelen değerlerimizdir.

  • KARŞILIĞINI ALABİLMEK
    Bianco Mutfak, üretimden montaja, servis hizmetlerinden sınırsız tasarım alternatiflerine kadar tüm müşteri isteklerine kusursuz hizmet sunma anlayışıyla cevap verir. Bianco Mutfak, tüm detaylara yaydığı toplam kalite anlayışı ile, zor mekanlara ürettiği estetik, işlevsel ve kaliteli çözümler üretir. Her iş için branşlaşmış ekibi, işin başında sonuna dek takip eden mimarları "en iyisi" için çalışır. Mutfak tasarım, ergonomi ve estetik demektir. Bianco Mutfak’ın üstün tasarım, ergonomi ve estetiği ile farkımızı ortaya koyar. Bianco Mutfak’ın ürünlerinin diğer mutfaklar ile karşılaştırmanızı öneririz. Ödediğiniz paranın karşılığında en üstün kaliteyi kullandığınızı hatırlatmak isteriz. Ürün çeşitlerimizde modern çizgilerden, klasik ahşap country serisine varan masif, lake, membran ve laminat kaplamalı ürünler ile tüm mutfak severlere uygun bir ürün mevcuttur.


  • HIZ
    Bianco Mutfak zamanında hizmet garantisini sunan ve bu sözün arkasında duran öncü firmalardandır. Üretim kapasitemiz “Üretim organizasyon sistemi” adlı program çerçevesinde yıllık 3000 mutfağa çıkartılmıştır. Türkiye’nin bir çok bölgesinde seçkin inşaat projelerinde tercih edilen Bianco mutfak bayi ağını genişleterek üretimden son kullanıcısına ulaşmaktadır.


  • İNSAN KAYNAKLARI
    Bianco Mutfak yüksek kaliteye ulaşmak için insan kaynaklarına ve personel eğitimlerine önem vermektedir. Bianco kuruluşundan itibaren bilgi ve deneyim üzerine odaklanmıştır.
BIANCO MUTFAK - 2020